O firmie

Jeśli chcesz zarezerwować wakacje w Kołobrzegu całkowicie online  www.bog-mar.pl  jest dla Ciebie. Nasza strona gwarantuje wygodną i szybką rezerwację apartamentów o każdej porze.

Mamy własny pomysł na prowadzenie biznesu - oferujemy wynajem apartamentów w bardzo niskich cenach za dobę, ale oferta jest bez możliwości zwrotu. Doliczamy też stałe,dodatkowe opłaty za sprzątanie końcowe i za obsługę - dlatego zachęcamy do rezerwacji apartamentów na dłuższe terminy ( im dłuższy pobyt tym bardziej atrakcyjna cenowo oferta ).

Wakacje można zarezerować z ponad rocznym wyprzedzeniem. Ceny potrafią zmieniać się jak w kalejdoskopie, dlatego warto jak najszybciej sprawdzić interesujące Państwa terminy. Planujesz pobyt w Kołobrzegu w przyszłym roku? Zarezerwuj apartament już teraz !

Nasze atuty to: wysoki standard apartamentów oraz rzadko spotykana czystość wynajmowanych mieszkań.

Apartamenty wyposażone są w aneksy kuchenne, skórzane lub tapicerowane sofy i fotele, praktyczne meble drewniane, TV LCD, radio CD, pralke, itd...

Do Państwa dyspozycji oddajemy mieszkania znajdujące się w nowo powstałych obiektach i nowoczesnych aparthotelach SPA&Wellness. Cechuje je doskonała lokalizacja. Większość apartamentów znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu i jest połączona z 4 lub 5 gwiazdkowymi hotelami ( Diune,Aquarius,Arka ).

Nasze usługi cechuje wysoka jakość i dbałość o szczegóły. Główny nacisk kładziemy na utrzymanie czystości w wynajmowanych lokalach. Nie przyjmujemy zwierząt.

Spędzajac wakacje w apartamentach Bog-Mar otrzymacie Państwo elegancką pościel i bawełniane ręczniki. Poduszki i kołdry wykonane są z antyalergicznych materiałow.

*Bog-Mar reklamuje swoje usługi i przyjmuje rezerwacje tylko przez internet.